28-29.05.2016

W dniach 28-29.05.2016r. rozpoczęła się VIII edycja Turnieju Charytatywnego Grand Prix Gubina, organizowanego przez Stowarzyszenie Esquadra.
Wojtek, mały mieszkaniec Gubina choruje na rdzeniowy zanik mięśni i na jego rehabilitację były zbierane fundusze.

W dniu 28.05 odbył się pierwszy dzień turnieju. Turniej rozpoczął się od uroczystego otwarcia w obecności przedstawiciela powiatu krośnieńskiego, władz miasta Gubina oraz organizatorów sponsorów i darczyńców zaczęły się sportowe emocje, nie zabrakło atrakcji dla dzieci, licytacji, pokazów oraz występów artystycznych gwiazdą tegorocznej edycji był NORBI. Esquadra z prezesem Kamilem Kuśnierkiem stanęła na wysokości zadania wspierani przez wolontariuszy i stowarzyszenia.